Славия лидер при юношите U17 в София

Ани Колева 12/02/2018 21:05

Славия оглавява класирането след 12-ия кръг в софийското градско първенство по волейбол за юноши U17, което е част от държавния шампионат.

„Белите“ надиграха Септември с 3:0 и записаха седма победа досега, като с една загуба и 21 точки са първи в София.

На втора позиция е тимът на Левски (София), който почиваше в този кръг. „Сините“ поддържат втората позиция с шест победи, две загуби и 17 точки.

С успех в този кръг се поздрави и ЦСКА, който надигра ВА Стойчев-Казийски с 3:0 гейма. С това „червените“ заемат трето място в подреждането, с пет победи, четири загуби и 16 точки.

На четвърта позиция, но с мач по-малко от армейците, е Софийския университет, който са с пет победи, три загуби и 15 точки.

В класирането следват ВА Стойчев-Казийски и Септември, които са съответно пети и шести в таблицата сред софийските клубове.

Програма, резултати и временно класиране в софийското градско първенство за юноши U17 вижте тук.