Вижте осминафиналистите за Купата на БФС

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 09/10/2017 20:19
Вижте осминафиналистите за Купата на БФС

Вече са ясни почти всички осминафиналисти в трите възрасти на националната фаза в турнира за Купата на БФС - деца (родени след 1 януари 2004 г.), юноши младша (2002 г.) и юноши старша възраст (2000 г.).

 

Уточнението “почти” е заради една последна въпросителна при юношите младша (2002 г.). В сряда на неутрален терен в Нова Загора отборите на Сокол (Марково) и Черноморец (Бургас) ще излъчат последния представител на Югоизточна България.

 

Днес БФС официално обяви, че жребият за осминафиналите (те ще са в два мача) ще се тегли в сряда, 11 ноември, от 11:30 часа в сградата на централата на ул. “Иван Асен II” в София.

 

Вижте осминафиналистите, подредени по зони, възрасти и азбучен ред. В сряда жребият ще бъде пълен. София и Пловдив имат по пет квоти, а Варна и Велико Търново - по три.

 

 

Зона София (Югозападна България)

 

Деца, родени 2004 г.

 

ДИТ Спорт (София), Левски (София), Миньор (Перник), Национал (София), ЦСКА-София;

 

Юноши младша, родени 2002 г.

 

Витоша (Бистрица), Левски (София), Левски-Раковски (София), Локомотив (София), Пирин (Благоевград);

 

Юноши старша, родени 2000 г.

 

Левски (София), Левски-Раковски (София), Септември (София), ЦСКА-София, Чавдар (Етрополе);

 

 

Зона Пловдив (Югоизточна България)

 

Деца, родени 2004 г.

 

Берое (Стара Загора), Ботев (Пловдив), Локомотив (Пловдив), Спартак (Пловдив), Черноморец (Бургас);

 

Юноши младша, родени 2002 г.

 

Берое (Стара Загора), Ботев (Пловдив), Локомотив (Пловдив), Сливен, Черноморец (Бургас) или Сокол (Марково);

 

Юноши старша, родени 2000 г.

 

Берое (Стара Загора), Ботев (Пловдив), Ботев 2002 (Пловдив), Локомотив (Пловдив) и Черноморец (Бургас);

 

 

Зона Варна (Североизточна България)

 

Деца, родени 2004 г.

 

Добруджа (Добрич), Лудогорец (Разград), Черно море (Варна);

 

Юноши младша, родени 2002 г.

 

Добруджа (Добрич), Лудогорец (Разград), Черно море (Варна);

 

Юноши старша, родени 2000 г.

 

Дунав (Русе), Лудогорец (Разград), Черно море (Варна);

 

 

Зона Велико Търново (Северозападна България)

 

Деца, родени 2004 г.

 

Ботев (Враца), Етър (Велико Търново), Спартак 1919 (Плевен);

 

Юноши младша, родени 2002 г.

 

Ботев (Враца), Етър (Велико Търново), Янтра (Габрово);

 

Юноши старша, родени 2000 г.

 

Етър (Велико Търново), Монтана, Янтра (Габрово);

 

 

Резултати в Зона Велико Търново

 

Деца, родени 2004 г.

 

Етър - Локомотив (Горна Оряховица) 1:0

 

Янтра 1919 - Янтра (Габрово) 12:0

 

Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 7:1

 

Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене) 10:0

 

Кариана (Ерден) - Монтана 6:0

 

ДФК Видин - Кариана 4:3

 

ДФК Видин - Ботев (Враца) 0:7

 

Юноши младша, родени 2002 г.

 

Етър - Локомотив (ГО) 1:1, 4:2 при дузпите 

 

Ружинци - Ботев (Враца) 2:6

 

Ботев  (Враца) - Монтана 2:1

 

Янтра (Габрово) единствен подава заявка от Област Габрово.

 

Юноши старша, родени 2000 г.

 

Етър - Локомотив (ГО) 1:0

 

Ружинци - Монтана 0:10 

 

Янтра (Габрово) единствен подава заявка от Област Габрово.

 

 

Viasport.bg благодари на колегите от bulgarian-football.com за съдействието.


-----

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари

Иван Цветанов: Школата на Ботев ще работи по нова методика от 2018-а

Иван Цветанов: Школата на Ботев ще работи по нова методика от 2018-а 18.10.2017 | 11:26

Изминаха малко повече от три месеца откакто Иван Цветанов стана директор на детско-юношеската школа на Ботев (Пловдив).

още по темата»

Валентин Андреев: Целя се в медал от младежката олимпиада

Валентин Андреев: Целя се в медал от младежката олимпиада 12.10.2017 | 09:00

Валентин Андреев е роден в Балчик и там живее. В морския град 15-годишният лекоатлет се занимава с любимата си дисциплина - хвърляне на чук.

още по темата»

Децата играха... заболя ли?!

Децата играха... заболя ли?! 11.10.2017 | 17:48

Тези думи са за едни деца и тяхните треньори и ръководители.

още по темата»