Пълни резултати от турнир prime;Златен шпайк prime; в Острава | Две върхови постижения от Острава | Болт записа седма победа на prime;Златен шпайк prime; | Григор Димитров: Загуби като тази се приемат тежко | Отличен Левски, Кинта голмайстор на България | Тимът на Божидар Аврамов Асесофт Плоещ е шампион в Румъния за четвърта поредна година | | Добри новини за Хубчев преди Лудогорец | Официално; Хуанторена се завръща в Италия! | Ферарио разпусна Монтана | Мениджърът на Лукойл Академик Румен Гунински стана баща | ЦСКА, Левски, Славия и Казанлък на финали при девойките младша | Черно море Порт Варна ликува с бронза за втора поредна година

Гледай ЦСКА - Локомотив (Пловдив) НА ЖИВО

Viasport 06/06/2013 10:00

Viasport.bg, BGfootball.com и Sportmedia.tv ще излъчат пряко един от днешните първи 1/8-финали на републиканското по футбол при децата, р. 1998 г. От 18:00 часа можете да проследите мача ЦСКА - Локомотив (Пловдив) на стадион "Българска армия".

ГЛЕДАЙТЕ ДВУБОЯТ ТУК

Прякото предаване започва малко преди 18:00 часа. На живо ще научавате как се движат и някои от останалите срещи.

Кои са другите двойки в първите осминафинали днес, ВИЖТЕ ТУК.

-----

-----

Заповядайте в нашия онлайн магазин за спортни стоки SportForMe.com

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове

Селекционерът: Съжалявам за някои неща. И за пропуснатите шансове 12.05.2015 | 23:00

Тази вечер имаше усмивки по лицата на момчетата от България U17 след мач на европейското.