Балъков: Асприйя най-накрая изригна | Крис Пол и Клипърс изравниха серията със Сан Антонио (видео) | Още за хубавата страна на сръбското дерби (видео) | Бивш треньор на Левски с исторически успех в Италия | Кливланд елиминира Бостън, но загуби Кевин Лав (видео) | Стана ясно кой е единият от #8242;хванатите #8242; с допинг спортисти | Пенчев отписа евротурнирите | Деян Иванов и Казерта наказаха един от .лидерите в Италия | Коце Стойков: Няма как да бъда лидер | 20 точки с Димитър Кузманов | Спринтьор от Тринидат и Тобаго най-бърз през сезона | Силни резултати в САЩ | Симеон Александров: Посвещавам Купата на съпругата ми!

Гледай ЦСКА - Локомотив (Пловдив) НА ЖИВО

Viasport 06/06/2013 10:00

Viasport.bg, BGfootball.com и Sportmedia.tv ще излъчат пряко един от днешните първи 1/8-финали на републиканското по футбол при децата, р. 1998 г. От 18:00 часа можете да проследите мача ЦСКА - Локомотив (Пловдив) на стадион "Българска армия".

ГЛЕДАЙТЕ ДВУБОЯТ ТУК

Прякото предаване започва малко преди 18:00 часа. На живо ще научавате как се движат и някои от останалите срещи.

Кои са другите двойки в първите осминафинали днес, ВИЖТЕ ТУК.

-----

-----

Заповядайте в нашия онлайн магазин за спортни стоки SportForMe.com

Министърът на спорта Красен Кралев: От догодина ще даваме пари и на футболните школи

Министърът на спорта Красен Кралев:   От догодина ще даваме пари и на футболните школи 20.04.2015 | 10:30

Екип на Free Media Group, част от която е и Viasport.bg разговаря с министъра на младежта и спорта Красен Кралев по наболелите проблеми за българския спорт.