21.07.2018 | 13:00

Юношеският национален отбор по баскетбол U18 замина за предпоследните си контроли, които ще изиграе в Румъния.

Ботев (Пловдив) загуби финала в Швеция

21.07.2018 | 11:45

Ботев (Пловдив) загуби финала на "Купа Готия" при момчетата U14. Българският отбор отстъпи с 0:4 от Футболен клуб Лизи от Гана.

Във вторник ще се тегли жребият за елитните групи

21.07.2018 | 11:20

Във вторник, 24 юли, ще бъде изтеглен жребият за програмата в трите елитни юношески групи до 19, до 17 и до 15 години.

Момчетата U16 на мач в почивния си ден

20.07.2018 | 18:20

Момчетата от националния отбор по баскетбол U16 използваха част от свободното си време, за да подкрепят селекцията ни U20 на европейското първенство в зала "Универсиада".

Невероятен успех за Ботев - играе финал на "Купа Готия"

20.07.2018 | 17:50

Страхотен успех постигна Ботев (Пловдив) на най-големия международен турнир за деца и юноши "Купа Готия" в Швеция.

ФК Русе спечели турнир по плажен футбол

20.07.2018 | 13:20

ФК Русе спечели турнир по плажен футбол в Шкорпиловци. На финала отборът победи ФК Рома (София) с 3:1.

Ботев (2004) на полуфинал на "Купа Готия"

20.07.2018 | 12:55

Ботев (Пловдив) направи поредния си силен мач на турнира "Купа Готия". Момчетата на Георги Онов се класираха за полуфиналите при родените през 2004 година.

Над 300 плувци на държавното за млaдша

20.07.2018 | 11:50

За държавното първенство по плуване за юноши и девойки младша възраст на голям басейн във Варна са заявени 317 състезатели.

Ботев елиминира норвежци и е на 1/4-финал в Швеция

19.07.2018 | 20:45

Ботев (Пловдив) продължава прекрасното си представяне "Купа Готия" и вече е на 1/4-финал.

В борбата поемат курс към младите

19.07.2018 | 16:21

Българската федерация по борба прави академия „Серафим Бързаков“, кръстена на двукратния световен и 4-кратен европейски шампион. Самият Бързаков ще бъде не само лице, но и треньор на младите таланти в школата.

Уникална драма с дузпи прати Ботев на 1/8-финал

19.07.2018 | 14:45

Драма с 24 дузпи прати Ботев (Пловдив) на 1/8-финалите в турнира "Купа Готия".

Любимец волейболен шампион на малките общини

19.07.2018 | 14:15

ВК Любимец стана волейболен шампион при девойките на игрите на малките общини.

Берое се включи в детски футболен празник

19.07.2018 | 13:25

Двама от треньорите от ДЮШ на Берое – Радостин Александров и Пол Костадинов, се включиха в проведения на изкуствения терен над стадион "Берое" детски футболен празник.

ЦСКА спечели финал Б при децата

19.07.2018 | 12:00

Малките ватерполисти на ЦСКА спечелиха финал "Б" за класиране от 7 до 14 място в държавното първенство по водна топка за деца U13, родени 2005 г. и по-малки.

Ботев продължава на 1/16-финал на "Купа Готия"

19.07.2018 | 11:10

Ботев продължава доброто си представяне на турнира "Купа Готия" в Швеция.

ЦСКА привлече футболист от Ботев (Пловдив)

19.07.2018 | 10:50

ЦСКА привлече футболист от школата на Ботев (Пловдив).

Проектът "Звезденбург" стартира в Бургас

19.07.2018 | 10:30

В Бургас стартира проектът "ФК Звезденбург", който има дългосрочна визия за развитие на футбола в града.

Ботев се справи с американци в Швеция

18.07.2018 | 18:45

Ботев (Пловдив) се класира за 1/32-финалите на турнира "Купа Готия" в Гьотеборг.

Баскетболистките на Дунав U14 получиха знаме Русе

18.07.2018 | 17:30

Баскетболистките на Дунав (Русе) U14 бяха наградени за завоюваните от тях сребърни медали на държавното първенство, което се проведе в Самоков.

Ботев спечели групата си на "Купа Готия"

18.07.2018 | 15:25

Отборът на Ботев (Пловдив), набор 2004,  спечели групата си на най-големия международен турнир за деца и юноши - "Купа Готия" в Швеция.