Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 23/05/2021 21:00
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 23 май, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 години - първа шестица


ЦСКА - Лудогорец 2:2
Локомотив (Пловдив) - Септември 1:3
Левски - Ботев (Пловдив)  0:0


Елитна юношеска група до 17 години - втора шестица


Славия - Черно море 3:0
Пирин (Благоевград) - Берое 2:1
Етър - Спартак-Пловдив 1947  1:0


Елитна юношеска група до 17 години - трета шестица


Локомотив (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
Спартак 1918 (Варна) - Витоша (Бистрица) 3:1

Национал - Дунав 2010 (Русе) 2:1


Елитна юношеска група до 15 години - първа шестица


ЦСКА - Лудогорец 1:0
Черно море - Септември 3:3
Левски - Ботев (Пловдив) 4:2


Елитна юношеска група до 15 години - втора шестица


Дунав 2010 (Русе) - Национал 2:1
Берое - Локомотив (Пловдив) 0:1
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца) 2:1


Елитна юношеска група до 15 години - трета шестица


Черноморец 1919 (Бургас) - Славия 3:3
Хасково - Пирин (Благоевград) 3:0
Добруджа - Етър  1:4


Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2004-2005 г.


ДИТ - Царско село 2:1


Столично първенство, деца "А", р. 2006 г.


Орловец-2015 (Кокаляне) - Сердика (София) 0:4
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57  1:1
Олимпиец (София) - Спортист 13 (София) 0:4
Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая) 5:0

София Спорт - Конкордия (София) 9:1

Развитие на млади футболисти - Спартак-2015 (София) 3:2


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2007 г.


Локомотив (София) - Левски-Раковски  7:0
Славия - РД Спорт (София) 4:1
Царско село - Национал 3:0 сл. 
Левски - Ботев 57  11:1

Витоша 13 - ЦСКА 1:5


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Б", II фаза, комплекс "ДИТ" Дагалевци


ДИТ 2 - Локомотив 1 (София) 1:1
Арес (София) - Септември 2  4:3
Н Спорт - Левски-Раковски 4:1
Металург 1957 (Перник) - София Спорт  2:1


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Г", II фаза, комплекс "Уинбет Арена"


Левски Спартак 1962 - Академия Мургаш (Елин Пелин) 5:2
Барокко (София) - РД Спорт (София) 1:2
Надежда (Доброславци) - Спартак-2015 (София) 2:2
Интер Джесика 2010 (София) - БГ 7 (София) 0:3
Орловец-2015 (Кокаляне) - Обеля сити (София) 8:2


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Б", II фаза, ст. "Раковски"


Септември - Елит (София) 1:3
Н Спорт - Витоша (Бистрица) 0:2
Арес (София) - Атлетико Артен (София) 1:10
ФК Възраждане (София) - Левски 2  1:6


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Г", II фаза, "Уинбет Арена"


Олимпиец (София) - ОФК София 7:0
Сердика (София) - Ботев 57 (София) 9:0
Кюстендил - София Спорт 3:2
Кремиковци (София)- БАМФ (София) 7:0
Миньор (Перник) - Ултраспорт (София) 6:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", II фаза, "ДИТ - зала"


Талант (София) - Академик 1947 (София) 2:0
Кюстендил - Елит (София) 1:0
Витоша 13 - Атлетико Артен (София) 4:1
Царско село - Лъвчета 0:5


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Г", II фаза, "Грийн спорт"


Победа 2013 (София) - Ботев 57 3:5
Барокко (София) - Костинброд  2:2
Спорт за всички - БГ 7 (София) 9:1
Младост 2015 (София) - Развитие на млади футболисти 5:3
ДАФ (София) - Металург 1957 (Перник) 2:0


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", II фаза, "Спортна София", Зона Б-5


Спартак (София) - Атлетико Артен (София) 3:4
Вива (София) - Левски 2  3:1
ДИТ 2 - Н Спорт 0:2


Футбол 7, р. 2011 г. - група "В", II фаза, "Надежда"


Левски-Раковски - Ботев 57 5:0
Царско село - Щурче (София) 1:4
Железница (София) - Надежда (Доброславци) 0:2
Арес (София) - Барокко (София) 6:2

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари