Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 06/06/2021 21:30
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 6 юни, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 години - първа шестица


Лудогорец - Левски 1:0
Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 1:2
Септември - Ботев (Пловдив) 4:1


Елитна юношеска група до 17 години - втора шестица


Славия - Етър 2:1
Спартак-Пловдив 1947 - Берое 2:0


Елитна юношеска група до 17 години - трета шестица


Локомотив (София) - Национал 0:2
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица) 3:1
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 3:1


Елитна юношеска група до 15 години - първа шестица


Лудогорец - Левски 1:0
Черно море - ЦСКА 0:1

Септември - Ботев (Пловдив) 3:2


Елитна юношеска група до 15 години - втора шестица


Берое - Дунав 2010 (Русе) 1:0
Национал - Ботев (Враца) 1:0


Елитна юношеска група до 15 години - трета шестица


Хасково - Добруджа 6:0
Пирин (Бл) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
Етър - Славия 0:0


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Б", II фаза, комплекс "ДИТ" Дагалевци


ДИТ 2 - Левски-Раковски 4:1
Металург 1957 (Перник) - Н Спорт 1:2
Арес (София) - Локомотив 1 (София) 3:0
Кюстендил - София Спорт 4:1


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Г", II фаза, комплекс "Уинбет Арена"


Орловец-2015 (Кокаляне) - Барокко (София) 6:2
Левски Спартак 1962 (София) - Обеля сити (София) 4:0
Интер Джесика 2010 (София) - РД Спорт (София) 1:1
Академия Мургаш (Елин Пелин) - Спартак-2015 (София) 7:0
Надежда (Доброславци) - БГ 7 (София) 7:0


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Б", II фаза, ст. "Раковски"


Н Спорт (София) - Елит (София) 0:2
Арес (София) - Септември (София) 0:2
ФК Възраждане (София) - Витоша (Бистрица) 2:2
Академик 1947 (София) - Атлетико Артен (София) 0:3


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Г", II фаза, "Уинбет Арена"


Сердика (София) - ОФК София 1:0
Кюстендил - Олимпиец (София) 2:0
Кремиковци (София) - Ботев 57  22:0
Левски-Раковски - София Спорт  2:0
Миньор (Перник) - БАМФ (София) 2:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", II фаза, "ДИТ - зала"


Талант (София) - Елит (София) 2:3
Царско село - Академик 1947 (София) 4:4
Витоша 13 - Кюстендил  3:3
Метал 2002 (Перник) - Атлетико Артен (София) 1:5


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Г", II фаза, "Грийн спорт"


Барокко (София) - Ботев 57  3:1
Спорт за всички - Победа 2013 (София) 8:1
Младост 2015 (София) - Костинброд  0:2
БАМФ (София) - БГ 7 (София) 4:5
ДАФ (София) - Развитие на млади футболисти 6:1


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", II фаза, "Спортна София", Зона Б-5


Вива (София) - Витоша 13  2:2
София Спорт - Левски 2  0:16
ДИТ 2 - Атлетико Артен (София) 3:0
Спартак (София) - Шампион (София) 5:4

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари