Хебър U11 посвети купа от турнир в Сърбия на Иван Ранчев

04/09/2021 15:00

11-годишните футболисти на Хебър завършиха на второ място на международния турнир “Кронос къп 2021” в Ниш, Сърбия. Те посветиха спечелената сребърна купа на треньора в школата Иван Ранчев, който почина внезапно преди няколко дни.

“Зелените” спечелиха групата си с две победи от по 6:0 над Арена (Сърбия) и Академия Ф. Филипович и равенство 0:0 с Национал (Ниш). Така играчите на Павел Велов завършиха първи в нея с по-добра голова разлика от Национал (Ниш).

На полуфиналите имаше българско дерби с Кронос (Пловдив), като пазарджиклии победиха с 2:1. Головете отбеляза Мартин Райчев, който стана и голмайстор на турнира, печелейки една от индивидуалните награди.

На финала футболистите на Хебър пак игра с Национал (Ниш), които в набора си са на второ място в сръбското първенство след Цървена звезда и въпреки че загубиха срещата, от клуба отчетоха постижението като успех.

Източник и снимка: hebarfc.com