Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 24/10/2021 21:15
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 24 октомври, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 г.


Спартак 1918 (Вн) - ЦСКА 0:0
Пирин (Бл) - Локомотив (Пд) 0:1
Спартак-Пловдив 1947 (Пд) - Ботев (Пд) 0:5
Левски - Национал 3:2
Етър - Черно море 3:2
Славия - Берое 0:1
Лудогорец - Розова долина (Казанлък) 7:1


Елитна юношеска група до 15 г.


 Дунав - Ботев (Пд) 1:1
 Левски - Национал 2:2
 Етър - Черно море 2:1
 Локомотив (Сф) - ЦСКА 1:3
 Звезденбург - Локомотив (Пд) 0:4
 Славия - Берое 0:0
 Лудогорец - Спартак 1919 (Пл) 3:0
 Ботев (Вр) - Септември 1:6


Юноши старша възраст "Зона", р. 2003-2004 г.


Барокко (Сф) - Марек 2:1
Беласица - Септември (Симитли) 0:1
Струмска слава (Радомир) - Витоша (Бистрица) 1:2
Пирин (Бл) - Орлета (Пазарджик) 1:0
Царско село - Ботев 57  1:3
Вихрен (Сандански) - Левски-Раковски  2:0
Миньор (Пк) - Кюстендил 4:1

 

Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2005-2006 г.


Септември (Сф) - Царско село 4:5


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2005-2006 г.


 Левски - Пирин 2001 (Бл) 4:0


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2003-2004 г.


 Локомотив (Сф) - Конкордия (Сф) 4:1
 Балкан (Ботевград) - Победа 2013 (Сф) 8:4


Столично първенство, юноши младша възраст "А", р. 2005 г.


Септември (Сф) - ДИТ  0:0
Ферион (Сф) - Спортист 13 (Сф) 1:3
Левски-Раковски - Надежда (Доброславци) 2:0


Столично първенство, деца "А", р. 2007 г.


Елит-София - Спартак-2015 (Сф) 6:1
РД Спорт (Сф) - Победа 2013 (Сф) 8:0


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2008 г.


Левски-Раковски - Витоша 13 (Сф) 3:0
Локомотив (Сф) - Витоша (Бистрица) 6:2
Славия - Септември (Сф) 0:0
Арес (Сф) - Национал 0:4
Академия Септември - Левски (Сф) 1:4


Футбол 11, р. 2009 г. - група "Б", комплекс "ДИТ" Дагалевци


Национал-2 - Левски 2  1:3
ФК Ай Матрикс - Атлетико Артен (Сф) 0:17
Сердика (Сф) - Витоша (Бистрица) 1:2
Кюстендил - Марек  2:2


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Б", ст. "Раковски"


Интер Джесика 2010 (Сф) - Талант (Сф) 2:1
Победа 2013 (Сф) - Национал-2  0:2
Витоша 13 - Атлетико Артен (Сф) 3:1
Царско село - Ботев 57  2:1


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Г", ст. "Раковски"


Спартак-2015 (Сф) - ДИТ 2  6:0
Балкан (Ботевград) - БАМФ (Сф) 0:3 сл.
Орловец-2015 (Кокаляне) - Арес (Сф) 0:16
ФК Възраждане (Сф) - Спорт за всички 2:3
РД Спорт (Сф) - Развитие на млади футболисти 6:0


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", "ДИТ - зала"


Миньор (Пк) - ДИТ 0:4
Шампион (Сф) - София Спорт  1:3

Марек - Левски 1:6
Кюстендил - Вива (Сф) 1:5


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Г", "Грийн спорт"


Барокко (Сф) - Сердика (Сф) 5:2
Арес (Сф) - Спорт за всички 0:3
Козаро (Ботевград) - Спортист 13 (Сф) 5:1
Надежда (Доброславци) - ДАФ (Сф) 7:2
БАМФ (Сф) - Елит (Сф) 6:1


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Септември 2 (Сф) - Талант (Сф) 0:4
Национал-2 - Левски 2 (Сф) 3:1
ЦСКА 2 - София Спорт 2020  4:0
Левски-Раковски - Железница (Сф) 5:1
ДИТ - Лъвчета 5:0


Футбол 7, р. 2012 г. - група "В", "Надежда"


Развитие на млади футболисти - Витоша (Бистрица) 1:4
Сердика (Сф) - Ботев 57-2  5:3
Шампион (Сф) - ЦСКА 3  0:5


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Г", НСА (балон)


Рилски спортист (Самоков) - Гранит (Владая) 3:5
Левски Спартак 1962 - ФК Комета 15:0
ОФК София - Н Спорт 3:1
Барокко (София) - ФК Тигрите 6:3
Академия Мургаш (Елин Пелин) - Орловец-2015 (Кокаляне) 5:1

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари