Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 31/10/2021 19:00
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 31 октомври, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.


Елитна юношеска група до 19 г.


ЦСКА 1948 - Сокол (Марково) 1:2


Елитна юношеска група до 17 г.


Черно море - Пирин (Бл) 0:1
Национал - Спартак 1918 (Вн) 2:3
Локомотив (Пд) - Лудогорец 1:0
ЦСКА - Славия 1:4
Берое - Хебър 1:0
Розова долина (Казанлък) - Левски  0:0
Септември - Спартак-Пловдив 1947 11:0
Ботев (Пд) - Етър 4:0


Елитна юношеска група до 15 г.


Септември - Дунав 6:0
Локомотив (Пд) - Лудогорец 0:2
ЦСКА - Славия 3:0
Ботев (Пд) - Етър 2:0
Спартак 1919 (Пл) - Левски 0:1
Национал - Локомотив (Сф) 4:1
Черно море - Звезденбург (Бс) 2:1
Берое - Ботев (Вр) 12:1

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2003-2004 г.


Септември (Симитли) - Локомотив (Сф) 0:0
Левски-Раковски - Пирин (Бл) 0:1
Кюстендил - Царско село 2:1
Орлета (Пазарджик) - Беласица  1:2
Марек - Миньор (Пк) 3:1
Витоша (Бистрица) - Вихрен 2:1
Ботев 57 - Струмска слава (Радомир) 3:3


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2005-2006 г.


Левски - Марек 3:0


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2003-2004 г.


Барокко (Сф) - Балкан (Ботевград) 5:3
Спортист (Своге) - Локомотив (Сф) 5:1


Столично първенство, юноши младша възраст "А", р. 2005 г.


Ферион (Сф) - Надежда (Доброславци) 0:1
Левски (Чепинци) - Ботев 57 1:1
Септември (Сф) - Локомотив (Сф) 7:3


Столично първенство, юноши младша възраст "Б", р. 2006 г.


Олимпиец (Сф) - Развитие на млади футболисти 3:1


Столично първенство, деца "А", р. 2007 г.


РД Спорт (Сф) - Витоша (Бистрица) 2:4


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2008 г.


Септември (Сф) - Левски-Раковски  3:0
Левски - Локомотив (Сф) 1:0
Витоша 13 - ЦСКА 0:7
София Спорт - Академия Септември (Сф) 2:6
Национал -  Славия 2:0
ДИТ - Арес (Сф) 3:2


Футбол 11, р. 2009 г. - група "Б", комплекс "ДИТ" Дагалевци


Сердика (Сф) - ФК Ай Матрикс 5:0
Атлетико Артен (Сф) - Национал-2  0:0
Левски 2 - Миньор (Пк) 0:1
Витоша (Бистрица) - Марек 1:0


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Б", ст. "Раковски"


Талант (Сф) - Национал-2  1:5
Атлетико Артен (Сф) - София Спорт 2:0
Ботев 57 - Витоша 13 0:4
Интер Джесика 2010 (Сф) - Царско село 0:0


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Г", ст. "Раковски"


ДИТ 2 - Спорт за всички 0:6
БАМФ (Сф) - ФК Възраждане (Сф) 0:6
Арес (Сф) - РД Спорт (Сф) 2:0
Спартак-2015 (Сф) - Орловец-2015 (Кокаляне) 3:0 сл.

 

Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", "ДИТ - зала"


ДИТ - Вива (Сф) 1:3
Левски - Шампион (Сф) 1:0
Национал-2 - Марек 4:2
Миньор (Пк) - Септември 2 (Сф) 1:3
София Спорт - Кюстендил 1:7


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Г", "Грийн спорт"


Сердика (Сф) - Елит (Сф) 2:4
Спортист 13 (Сф) - Надежда (Доброславци) 2:5
Спорт за всички - Козаро (Ботевград) 2:1
Барокко (Сф) - Арес (Сф) 1:0
ДАФ (Сф) - БАМФ (Сф) 0:2


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Лъвчета - Левски-Раковски 0:4
Левски 2 - ЦСКА 2 0:0
Атлетико Артен (Сф) - Национал-2  3:3
София Спорт 2020 - ДИТ 0:4


Футбол 7, р. 2012 г. - група "В", "Надежда"


ЦСКА 3 - Металург 1957 (Перник) 4:0
Витоша (Бистрица) - Сердика (Сф) 3:0
Шампион (Сф) - Развитие на млади футболисти 6:0


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Г", НСА (балон)


Гранит (Владая) - Орловец-2015 (Кокаляне) 5:4
ФК Тигрите - Академия Мургаш (Елин Пелин) 4:3
Н Спорт - Барокко (Сф) 3:3
ФК Комета - ОФК София 0:6
Рилски спортист (Самоков) - Левски Спартак 1962 5:7

 



Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари