България U19 загуби и третия мач в Албена

Viasport 16/11/2021 16:25

Националният отбор по футбол за юноши до 19 години (набор 2003) приключи със загуба участието си в европейските квалификации, които се проведоха в Албена и Добрич. Нашият тим отстъпи в последния си мач с 0:2 пред тима на Република Ирландия.

В 24-ата минута бе отсъдена дузпа за съперника, която Джони Кени реализира. Десетина минути преди края Шон Роуън Къртин отбеляза втория гол.

В другата среща, играна на ст. "Дружба", Босна и Херцеговина победи Черна гора с 4:0 и завърши на първо място в групата със 7 точки. Република Ирландия е на втора позиция със същия актив. Отборът на Черна гора е трети с 3 точки, нашият тим остана последен без спечелена точка и без отбелязан гол.