21.02.2018 | 19:10

Първата инициатива от платформата „С усмивка“ на фондация „Вълшебен свят“ предстои на 27 февруари в София. Темата е „С усмивка на пътя“ и ще въвлече близо 100 деца.

Лефтеров и Дизела си спретнаха уникално състезание (ВИДЕО)

07.12.2016 | 08:31

В интересно и различно състезание излязоха един срещу друг изгряващата звезда на българския автомобилизъм Павел Лефтеров и българският рекордьор по планинско бягане Кирил Николов-Дизела.

Канят Лефтеров във филм след титла в Германия

11.10.2016 | 10:37

Изгряващата звезда на българския автомобилизъм Павел Лефтеров спечели сериите DTC (Deutscher Tourenwagen Cup) в клас Production 2.0 след двоен триумф в последния кръг на "Спа".

В Дубай - да товариш с мръсни ръкавици

20.01.2016 | 13:48

Младият български пилот Павел Лефтеров така и не успя да стартира в престижното състезание "24 часа на Дубай". Преди да дойде неговият ред, колата на Nova Race се счупи.

Верстапен подкара болид по ски пистата в Кицбюел (ВИДЕО)

16.01.2016 | 13:45

"Ред Бул" отново показа, че няма невъзможни неща. Този път отборът от Формула 1 изуми феновете си.

Счупиха колата на Лефтеров, не стартира в „24 часа на Дубай“

16.01.2016 | 08:30

Пилотът Павел Лефтеров така и не получи шанс да кара за отбора си Nova Race в международните серии за издръжливост „24 часа на Дубай“.

Павел Лефтеров стартира в „24 часа на Дубай“

14.01.2016 | 15:54

Младият български пилот Павел Лефтеров, който се превърна в сензацията на европейските серии на пистов шампионат през 2015 г., започва 2016-а с изключително предизвикателство - участие в "24 часа на Дубай".

Мик Шумахер ще кара за Ферари

05.01.2016 | 17:20

Легендата във Формула 1 Михаел Шумахер има достоен заместник на пистата. Синът на германеца, който спечели 7 световни титли в комерсиалния спорт, вече е част от най-успешния отбор в кариерата на баща си - „Ферари”.

Павел Лефтеров ще продължи кариерата си в Audi TT Cup

15.12.2015 | 09:55

Изгряващата звезда на автомобилния спорт Павел Лефтеров обяви на специална пресконференция, че избира офертата на Audi Sport TT Cup за сезон 2016.

Пилотът Макс Верстапен: Определено надхвърлих очакванията

13.12.2015 | 10:38

Пилотът на „Торо Росо” от Формула 1 Макс Верстапен е доволен от изминалия сезон, който за него бе дебютен.

Автомобилната сензация Павел Лефтеров с куп оферти от престижни марки

13.11.2015 | 09:06

Българската сензация в автомобилния спорт Павел Лефтеров ще умува над цял списък с престижни оферти за състезания през следващия сезон, след като направи фурор още в дебюта си.

Писта за развитие на млади пилоти отвори врати в Твърдица

22.10.2015 | 19:20

Нова картинг писта бе открита официално днес в Твърдица. Пистата в града ще носи името на автомобилния състезател Тодор Славов, който загина по време на рали „Твърдица-Елена“ тази година.

Най-новата картинг писта в България ще носи името "Тодор Славов"

21.10.2015 | 20:39

Най-новата картинг писта в България ще носи името на пилота Тодор Славов. Съоръжението, което се намира в град Твърдица, ще бъде открито с церемония на 22 октомври (четвъртък)

Отново двойна победа за Павел Лефтеров

28.09.2015 | 09:40

Павел Лефтеров с Lotus Evora GT4 за пореден уикенд спечели двойна победа в автомобилния пистов шампионат Euro Series by Nova Race.

Нов триумф за Павел Лефтеров, този път в Италия

27.09.2015 | 10:15

Павел Лефтеров ("Булавто рейсинг тим") с Lotus Evora спечели първото състезание от 5-ия кръг на автомобилния пистов шампионат Euro Series by Nova Race на пистата "Мизано" в Италия.

Павел Лефтеров с втори пореден триумф, този път в Белгия

10.09.2015 | 18:00

17-годишният български пилот Павел Лефтеров с Lotus записа нов триумф, като спечели и двете състезания от четвъртия кръг на пистовия шампионат Euro series by nova race на легендарната писта "Спа" в Белгия.

17-годишният Павел Лефтеров с победа на "Нюрбургринг"

16.08.2015 | 23:29

Павел Лефтеров постигна победа във второто състезание от петия кръг от Европейските серии GT4 на митичната писта "Нюрбургринг" в Германия.

17-годишен стана най-младият пилот във Формула 1 в историята

15.03.2015 | 20:20

Холандецът Марк Верстапен стана най-младият пилот в историята на Формула 1. На 17 години и 166 дни той стартира в Гран При на Австралия в Мелбърн - първото състезание за сезона.